شماره های تماس

8897 544 0913   554 73 452 -031   773 75 452 -031 

زیر لیوانی تبلیغاتی

زیر لیوانی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی عموما اشیای کاربردی ای هستند که روی آن ها یک شعار یا لوگوی یک سازمان چاپ شده و بدین ترتیب به نوعی تبلیغات برای آن شرکت هستند. زیر لیوانی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و بر اساس کاربردشان و این که به چه کسی هدیه داده می شوند، از انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی استفاده می شود. زیر لیوانی تبلیغاتی یک نوع هدیه تبلیغاتی کوچک اما تاثیر گذار است و همچنین کاربردش در زندگی روزمره مشهود است. 

هدیه تبلیغاتی چیست؟

هدیه تبلیغاتی تاثیر به سزایی بر جلب مشتری دارد. مشتری با دیدن هدیه تبلیغاتی آرم و لوگوی شرکت شما را به خاطر می سپارد و به این ترتیب شرکت شما بیش تر در نظر عموم معروف می شود. همه انسان ها هدیه گرفتن را دوست دارند، فرقی نمی کند که آن هدیه چقدر کوچک باشد. حتی یک زیر لیوانی تبلیغاتی هم هدیه ای کاربردی و زیبا می تواند باشد. فرقی ندارد که شرکت یا فروشگاه شما چقدر کوچک است، هدیه تبلیغاتی روشی موثر در جلب مشتری می باشد و از آن غافل نشوید.

دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان باعث می شود آن ها درباره برند محصولات شما صحبت کنند و دیگران هم از آن ها مطلع شوند. همچنین این نوع هدایا به نوعی وابستگی بین مشتری و محصولات شما ایجاد می کند. برخی هدایای تبلیغاتی شامل نسخه های رایگانی از محصولات شرکت است، به این معنی که شرکت شما تعدادی از محصولاتش را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد.

زیر لیوان تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی دامنه بسیار گسترده ای دارند. از ارائه رایگان تعداد محدودی از محصولات شرکتتان تا ارائه چیزهایی دیگری که روی آن لوگو شرکت شما هک شده، همگی می توانند بخشی از هدایای تبلیغاتی باشند که ارائه می دهید. یک تبلیغات درست و به جا می تواند مشتریان زیادی را به سمت محصولات شما جلب کند. برای ارائه یک هدیه تبلیغاتی حتما به اثر بخش بودن آن دقت کنید. برخی هدایا کاربرد زیادی ندارند و مشتری پس از گرفتنش، آن را به گوشه ای پرت می کند. اما برخی هدایا مانند زیر لیوانی تبلیغاتی کاربردی روزمره دارند. در تهیه زیر لیوانی تبلیغاتی حتما به این دقت کنید که به اندازه ای جذاب باشد که مشتری دوست داشته باشد از آن استفاده کند.

زیر لیوانی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که می تواند مشتری های زیاد دیگری را متوجه لوگوی شرکت شما بکند زیرا افراد زیادی حین نوشیدن چای یا دیگر نوشیدنی ها متوجه زیر لیوانی تبلیغاتی خواهند شد و لوگوی شرکت شما به چشمشان می خورد و اگر به اندازه کافی شکیل و جذاب باشد ممکن است حتی درباره آن کنجکاو شوند و پرس و جو کنند.  

زیر لیوانی تبلیغاتی

زیر لیوانی تبلیغاتی چیست؟

در دادن هدایای تبلیغاتی به این نکته دقت کنید که مشتری شما چه کسی است و چه میزان تاثیر گذاری روی دیگران دارد. مثلا فرض کنید یکی از مشتری های شما خود شرکتی دارد و روزانه عده زیادی به این شرکت رفت و آمد می کنند. در چنین شرایطی اهدای یک زیر لیوانی تبلیغاتی می تواند روش مناسبی برای تبلیغات محصولات شما به افرادی باشد که روزانه به این شرکت رفت و آمد می کنند.

از تاثیر رنگ و شکل این زیر لیوانی های تبلیغاتی غافل نشوید زیرا در نگاه اول شکل این زیر لیوانی ها است که توجه دیگران را به خود جلب می کند. بنابراین حتما روی طراحی این زیر لیوانی ها و خرید آن ها دقت کنید و به دنبال چیزهایی باشید که کمی منحصر به فرد باشد و بتواند به اندازه کافی نظر مردم را به خود جلب کند.

جهت سفارش چاپ زیر لیوانی تبلیغاتی و استعلام قیمت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

031-45249968

031-45273554

09135548897

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.