شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

بزرگترین شرکت پخش هدایای تبلیغاتی در مرکز کشور

بزرگترین شرکت پخش هدایای تبلیغاتی در مرکز کشور

بزرگترین شرکت پخش کننده هدایای تبلیغاتی

بزرگترین شرکت پخش هدایای تبلیغاتی در مرکز کشور: شرکت تبلیغ گستران پایتخت واردکننده، تولید کننده متنوع ترین هدایای تبلیغاتی با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در عرصه تبلیغات کشور در خدمت شما هموطنان عزیز در داخل و خارج از کشور می باشد گفتنی است که این شرکت علاوه بر داشتن بیش از ۱۰۰ همکار در سراسر کشور و بیش از۵۰۰ مشتری از داخل کشور مشتریانی نیز از از شرکتهای بازرگانی خارج از کشور همانند دانمارک، سوئد و امارات داشته است.

پخش هدایای تبلیغاتی

این مجموعه با در اختیار داشتن امکانات لازم و پخش هدایای تبلیغاتی ارزان و عمده در سراسر کشور توانسته جز معدود شرکت های تبلیغاتی فروش هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد. کلیه سفارش مشتریان داخلی کشور از طریق باربری و ترمینال و سفارشات هموطنان مقیم خارج از کشور از طریق پست هوایی فرودگاه ارسال می گردد.

هدایای تبلیغاتی

 فروش هدایای تبلیغاتی

معمولا هدایای تبلیغاتی بصورت عمده به فروش میرسد. با پیشرفت تکنولوژی خیلی از ارگان ها و مشاغل برای ارائه هدیه های مناسب در اینترنتت به دنبال یک شرکت پخش هدایای تبلیغاتی و فروش هدایای تبلیغاتی هستند که ما میتوانیم با اراده مدل های متنوعی از هدایای تبلیغاتی هدیه مورد نظر شمارا به کمترین زمان و بابالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهیم. کافیست با یک تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید. 

این مجموعه طبق روال هر سال، از اوایل سال نیز اقدام به طراحی و تولید سررسید  نموده و به لطف خداوند کلیه محصولات مربوطه به سررسید این مجموعه از اوایل آذرماه سال در اختیار کلیه همکاران و مشتریان مجموعه تبلیغ گستران پایتخت قرار گرفت.

 

             تقویم و سررسید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.