شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

بج سینه

بج سینه

ساخت بج سینه

 ساخت بج سینه با نماد سینه نشانگر لوگو و فعالیت کاری شرکت ها و ارگان ها می باشد. معمولا در شرکت ها و ارگان های دولتی همچون بانک اگر توجه کرده باشید آرم بانک به شکل فلزی برروی لباس پرسنل سنجاق شده است که نماد لوگو و محیط کاری کارمند می باشد. بج سینه معمولا با نام های دیگری هم چون اتیکت سینه، سنجاق سینه و یا گل سینه هم شناخته می شود. مجموعه چاپگران توانسته با داشتن امکانات لازم هرگونه طرح یا لوگویی را با بهترین کیفیت و در مدل دلخواه مشتری به انجام برساند.

بج فلزی پرچم ایران

فروش بج سینه

مجموعه چاپگران با داشتن کارگاه چاپ و لیزر یکی از مراکز ساخت و تولید و فروش بج سینه در سراسر کشور می باشد. قبل از خرید بج سینه شما باید با مزایای بج و اتیکت آشنا باشید: بج سینه مزایای زیادی دارد از جمله:

متمایز نمودن کارمندان و پرسنل یک مجموعه و یک ارگان از دیگر مشاغل

استفاده از بج سینه در سمینار و نمایشگاه ها و سمینار ها

بج سینه می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز باشد. مثلا بج سینه پرچم ایران تولید شده و ساخته شده هست و میتوان در مکان های مهم استفاده کرد.

ساخت بج سینه

اتیکت سینه

بج سینه و اتیکت سینه در مدل و جنس های مختلفی ساخته می شود. بج سینه فلزی یا بج سینه مولتی استایل، بج سینه با جنس برنج، اتیکت سینه فلزیف بج سینه پلکسی بج سینه با چاپ رنگی و... که همگی این بج سینه ها با طرح دلخواه مشتری ساخته می شود.

بج سینه

سفارش اتیکت سینه

جهت سفارش اتیکت سینه و  سفارش بج سینه باید قبل از هر چیز طرح یا لوگو خود را برای ما ارسال نمایید.  ما سفارش بج سینه و خرید بج سینه را بدون هیچ محدودیتی در تعداد سفارش برای شما تولید خواهیم کرد. علاوه بر انتخاب طرح و مدل دلخواه شما می توانید بج سینه را بصورت سنجاق یا مگنت به لباس خود بیاویزید.بعضی بج سینه ها بصورت اسید کاری می باشند و برخی رنگی و برخی با چاپ لیزر که همه مدل های بج سینه در کارگاه چاپگران انجام میگیرد.

اتیکت سینه

قیمت بج سینه

قیمت بج سینه و اتیکت سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله  جنس بج از جمله بج فلزی، یا پلکسی و...و تعداد سفارش شما (که هیچگونه محدودیتی در تعداد سفارش نیست) به مدل سنجاق و یا مگنت بستگی دارد که معولا مگنت گرانتر از مدل بج سنجاقی می باشد.

 چاپ پیکسل سنجاقی

پیکسل نیز همانند اتیکت سینه و بج سینه یک نماد تبلیغاتی می باشد که در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. پیکسل به شکل دایره  و در چند سایز بوده که با توجه به درخواست مشتری روی آن چاپ می شود. که میتوان در جلسات، نمایشگاه ها و انتخابات و.. استفاده کرد.  پیکسل می تواند هم فلزی و هم پلاستیکی با چاپ رنگی باشد. خیلی افراد به جای کارت ویزیت مشخصات خود را برروی پیکسل زده و به مشتری به عنوان هدیه تبلیغاتی و تبلیغات خود ارائه می دهند.

چاپ پیکسل سنجاقی

 جهت استعلام قیمت و سفارش بج، اتیکت و پیکسل با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و طرح مورد نظر را برای ما ارسال نمایید

031-45249968-----03145273554------------09135448897

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.