شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

اجناس تبلیغاتی

اجناس تبلیغاتی

اکثر شرکت ها و ارگان ها فرصت زیادی برای ساخت نام و برند خود دارند و متاسفانه خیلی از آن ها راه کار های ثبت و ماندگار ماندن برند خود را نمی دانند. یکی از فرصت های بی پایانی که می تواند یک کسب و کار را معرفی کرده و ماندگار کند استفاده از هدایای تبلیغاتی و اجناس تبلیغاتی است.
اقلام تبلیغاتی باید مفید و کارآمد بوده و حس مهم بودن را در مخاطب ایجاد کند. اجناس تبلیغاتی مختلفی در بازار موجود می باشد که باید با توجه به بودجه خود و یک برنامه ریزی دقیق، کالای تبلیغاتی مورد نظر خود را به درستی انتخاب نمایید.
دراین بخش به مزایای هدایای تبلیغاتی و استفاده از کالاهای تبلیغاتی در کسب و کار می پردازیم:
1_ اولین هدیه تبلیغاتی شناخته شده در دنیا ، دکمه های یادبود جرج واشنگتن در سال 1789 می باشد.
2_ اولین نمایشگاه تبلیغاتی در سال 1914 با 32 داوطلب و شرکت کننده آغاز شد.
3_ طبق آمار 53 درصد از هدیه گیرندگان در هفته حداقل یکبا از هدیه تبلیغاتی خود استفاده می کنند.
4_ طبق آمار از هر10 نفر هدیه گیرنده و مصرف کننده 8 نفر صاحب 1 تا 10 تا محصول و اجناس تبلیغاتی هستد.
5_ از این 10 نفر ، 6 نفرشان تا دوسال آن هدیه تبلیغاتی را نگه می دارند.
6_ از 5 نفر تقریبا 1 نفر هدیه دریافتی را استفاده نکرده و یا به یه شخص دیگر واگذار می کند.
7_ 30 درصد افزایش فروش برای کسب و کارهایی که تازه به راه انداخته شده با استفاده از هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.
8_ در میان اجناس تبلیغاتی و کالاهتای تبلیغاتی، استفاده از ساک دستی تبلیغاتی جز پرفروش ترین هدیه تبلیغاتی بوده و بیشترین میزان تولید و تبلیغ را داشته است.
9_ حدود 30 درصد از مصرف کننده های هدایای تبلیغاتی، ساک دستی دارند.
10_ ساک دستی تبلیغاتی با هزینه برابر با یک سنت که (در واقع جز ارزان ترین اجناس و هدایای تبلیغاتی بشمار می رود) بیشترین میزان بازدهی و تاثیر را داشته است.
11_ طبق آمار بیشتر مصرف کنندگان مایل به دریافت هدایای تبلیغات بیشتری هستد.
باتوجه به موارد ذکر شده می توان به اهمیت استفاده از کالاهای تبلیغاتی و اجناس تبلیغاتی در دنیای کسب و کار پی برد. مهمترین وظیفه برای هر صنف و کسب و کاری رضایت و جلب مشتری می باشد. در این بین اجناس تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی می تواند بسیار اثرگذار باشد.

اقلام تبلیغاتی


اجناس تبلیغاتی به چند دسته تقسیم می شود:


اجناس تبلیغاتی ارزان قیمت


درهنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی باید بودجه خود را نیز در نظر بگیرید. با توجه به اینکه دنیای تجارت همیشه در حال رشد هست ولی باز هم می توان با ارائه یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت تبلیغی سودمند داشته باشید. خیلی از افراد ممکن است به تازگی کسب و کاری را به راه انداخته باشند و مسلما بدون تبلیغات نمی تواندد معرفی شوند. بنابراین می توان با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی ارزان تلنگری در ذهن مخاطب ایجاد کرده و برند خود را در اذهان به یادگار بگذارید. اجناس تبلیغاتی ارزان و مفیدی هم چون: ساک دستی تبلیغاتی - خودکار تبلیغاتی - بادکنک تبلیغاتی - جاکارتی تبلیغاتی - لیوان تبلیغاتی - پازل تبلیغاتی - پدموس تبلیغاتی - پیکسل تبلیغاتی - دفترچه یادداشت تبلیغاتی - جاکلیدی تبلیغاتی و... می تواند بسیار اثرگذار و مفید واقع شود. البته بیشتر کالاهای تبلیغاتی و اقلام تبلیغاتی ارزان در نمایشگاه ها نیز دیده می شود. چرا که به دلیل حجم کثیری از حضور مردم در نمایشگاه ها باید بودجه را برای تبلیغات در نظر گرفت و با ارائه یک هدیه تبلیغاتی ارزان بازدهی بالایی برای کسب و کار خود فراهم سازید. البته لازم به ذکر است که بگوئیم ارزان بودن اجناس و کالاهای تبلیغاتی دلیل بر بی کیفیت بودن آن هدیه نیست. این بدین منظور است که می توان با بودجه کم و دادن یک هدیه تبلیغاتی کوچک، در آینده کسب و کاری با درامد بالا برای خود رقم بزنید.


اجناس تبلیغاتی جدید و خاص


گاهی اوقات تکرار در ارائه یک هدیه تبلیغاتی و کالای تبلیغاتی به مخاطب می تواند باعث رنجش خاطر فرد هدیه گیرنده شود و از اثر گذاری تبلیغ شما بکاهد. در این مواقع می توان به سراغ اجناس تبلیغاتی جدید و خاص رفت. این اجناس می تواند شامل هدایای ارزان تا هدایای نفیس و گران قیمت شود. اجناس تبلیغاتی جدید و مفیدی هم چون:
چراغ قوه تبلیغاتی، فانوس تبلیغاتی، چراغ مطالعه تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی، ماشین حساب تبلیغاتی، چراغ قوه جیبی، عطر تبلیغاتی، گلدان تبلیغاتی، کاغذ کاشت تبلیغاتی، ست رومیزی تبلیغاتی، ماساژور، هدایای تبلیغاتی و اجناس تبلیغاتی پزشکی، اجناس تبلیغاتی الکترونیکی، اجناس تبلیغاتی اداری و... اشاره کرد.


اجناس تبلیغاتی مفید


هنگام انتخاب کالای تبلیغاتی باید مفید بودن آن هدیده را نیز در نظر گرفت. مثلا اجناس تبلیغاتی مفید می تواند شامل: پیش بند تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، زیر انداز تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، سررسید، تقویم، کیف و... باشد در واقع کلیه اقلام تبلیغاتی باید مفید بوده که مشتری نسبت به نیاز خود بتواند از آن هدیه به درستی استفاده نماید. مثلا یک مدرسه می تواند هدایای مفیدی همچون خودکار، لیوان، جاقلمی، پازل تبلیغاتی، چراغ مطالعه به دانش آموزان هدیه دهد و یک دفتر بیمه اقلام تبلیغاتی مثل جلد بیمه نامه، جاکارتی، پاکت و پوشه تبلیغاتی، می تواند هدیه دهد. در واقع باید باید یک برنامه ریزی دقیق هدیه مورد نظر را انتخاب کرد و این را در نظر داشته باشید که این هدیه به چه کسی و در چه صنفی هدیه داده خواهد شد.

مجموعه چاپگران با تجربه چندین ساله می تواند شما عزیزان را در انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی راهنمایی کرده و اقلام تبلیغاتی مورد نظر شما را با کمترین قیمت و سریعترین زمان فراهم اورد. شما عزیزان می تواند از مشاوره رایگان کارشناسان فروش بهره مند شوید و با برنامه ریزی دقیق و با توجه به بودجه مورد نظرتان، اجناس تبلیغاتی و کالاهای تبلیغاتی مورد نظر خود را فراهم اورید. برای دیدن کلیه محصولات از منوی بالا کاتالوگ محصولات را دانلود کرده و یا با عضویت در کانال چاپگران از کلیه محصولات دیدن فرمایید.

031-45249968        031-45273554         031-45275773        09135448897         09137896824

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.