شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور تبلیغاتی

در این مقاله راجع به طراحی بروشور تبلیغاتی و نکات مهم در این زمینه خواهیم پرداخت. اگر صاحب کسب و کاری هستید که قصد دارید پیشرفت روز افزون تان را در آن رقم بزنید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشورهای تبلیغاتی

کارفرماها برای پیشبرد روند فروش شان و در اختیار گذاشتن جزئیات و اطلاعات محصول و یا خدمات خود از بروشور استفاده می کنند، این بروشورها در ابعاد و سایزهای متفاوتی موجود هستند. در طراحی بروشور باید نکاتی چون کیفیت را نیز مد نظر قرار دهید چرا که در اکثر موارد مشتری از روی همان بروشور کیفیت خدمات و محصولات تان را نیز قضاوت خواهد کرد. کاربرد اصلی این بروشورها و طراحان فعال در این زمینه بازاریابی از طریق محتوا است.

طراحی بروشور تبلیغاتی

در طراحی بروشور خلاق باشید

استفاده از طرح ها و مدل های خلاقانه موجب می شود که مشتریان برای همیشه شما را در ذهن خود ثبت نمایند و عملکرد متفاوت تان را تحسین کنند. همان طور که مشاهده می کنید امروزه همه خیابان ها پر شده از بروشورهای تبلیغاتی که افراد حتی حاضر به خواندن آنها نیستند، شما باید همه نکات را مد نظر قرار دهید و مراحل طراحی بروشور را به گونه ای طی نمایید که مشتری دوست داشته باشد آن را نزد خود نگاه دارد و برای یک بار هم که شده مطالعه نماید. مجموعه ما امکان ارائه طرح ها و مدل های خلاقانه را دارد و با کمک طراحان حرفه ای فعال در تیم ما می توانید بهترین خروجی را داشته باشید.

بروشور خلاق

انواع بروشور

طراحی بروشور انواع و مراحل متفاوتی دارد که در ادامه به دو نوع رایج آن اشاره می گردد:

  1. بروشور منگنه دار
  2. بروشور تاشو

طراحی بروشور تاشو

این مدل یکی از نمونه های رایج است که از هیچ گونه منگنه و صحافی برای زیباسازی آن استفاده نمی گردد. بخش ها و صفحات آن از طریق تا کردن از یکدیگر جدا می گردند وبه طور معمول سایز ثابتی دارد که البته بنا بر سفارش مشتری می تواند تغییر کند. با هر بودجه ای که دارید می توانید با ما در تماس باشید و از حرفه ای ترین بروشورهای ما سفارش دهید.

طراحی بروشور منگنه دار

برای طراحی این نوع از بروشور از منگنه و صحافی استفاده می شود و در نهایت بروشور شما یک دفترچه زیبا  شکیل خواهد بود. ناگفته نماند که تعداد صفحات را باید زوج انتخاب کنید، که به طور معمول بیش از 20 صفحه نیستند. این نوع بروشور صفحاتی از جنس کاغذ و جلدی از جنس مقوا دارد که بنابر بودجه تان می توانید نوع کاغذ و مقوای مد نظرتان را انتخاب کنید.

نکاتی که باید در طراحی بروشور تبلیغاتی به آنها دقت کنید:

  1. از گرافیست های حرفه ای برای طراحی تصاویر بهره بگیرید.
  2. از رنگ های شاد و آرامش بخش برای تصاویر درج شده استفاده نمایید.
  3. سعی کنید میان تم لوگو و بروشورتان تطابق ایجاد کنید.
  4. مدل های متفاوتی را برگزینید تا مورد توجه قرار گیرید.

همه موارد ذکر شده در طراحی های ما مد نظر قرار داده می شوند و شما می توانید طرح سفارشی تان را قبل از تولید مشاهده نمایید و اگر نظری دارید مطرح کنید.

کاتالوگ

کاتالوگ نیز نوعی بروشور است که برای معرفی محصولات تان به کار می رود و معمولا تعداد برگ های بیشتری دارد. بروشور بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و می توانید در چند برگ محدود هم آن را سفارش دهید اما کاتالوگ همراه محصول در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مدیریت چاپگران 21 فروردین 1397 - 15:26

با سلام
در صورتی که عکس خاصی بخواهید در بروشور باشد میتونید عکس را برای ما ارسال کنید تا هنگام طراحی در بروشور شما گنجانده شود

ali 21 فروردین 1397 - 15:25

سلام. عکس رو خودمون باید در اختیارتون قرار بدیم برای بروشور؟

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.