شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان قیمت

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان قیمت

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی، جز هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و به روز می باشد که اکثر بانک ها، اداره جات، شرکت ها و دیگر اصناف در سال های اخیر اقدام به خرید ساعت و چاپ ساعت تبلیغاتی به عنوان تبلیغ خود، داشته اند. ساعت تبلیغاتی به دلیل کاربرد فراوارن می تواند یک هدیه تبلیغاتی مفید و تاثیر گذاری بالا بشمار رود. چاپ ساعت تبلیغاتی می تواند شامل: چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی، چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی، چاپ ساعت مچی تبلیغاتی باشد که هرکدام از این موارد خود شامل محصولات متنوعی می باشند. مجموعه تبلیغ گستران پایتخت جز تولید کنندگان چاپ ساعت تبلیغاتی در اصفهان و در کشور می باشد که توانسته ایم با ارائه بیش از 20 مدل ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان قیمت رضایت شما عزیزان را فراهم کنیم.

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

برای دیدن کلیه نمونه های ساعت دیواری تبلیغاتی از منوی نمونه کارها گزینه ساعت دیواری را انتخاب نمایید.

قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

ارزانترین قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی در مرکز چاپ چاپگران به شما عرضه می شود. با توجه به اینکه اکثر تولید کننده های ساعت دیواری تبلیغاتی از حداقل تعداد ۲۰۰ عدد به بالا سفارش می پذیرند، مجموعه ما برای رفاه مشتریان دایمی خود در سال جاری مدل های زیبا و جدیدی را در بازار وارد کرده ایم که مشتریان ما بتوانند تعداد زیر ۵۰ عدد را نیز سفارش دهند. باتوجه به مدل ساعت دیواری، قیمت ها متفاوت می باشد.مثلا ساعت تبلیغاتی دیواری چوبی گرانتر از ساعت تبلیغاتی دیواری لاکی می باشد. علاوه بر این موارد ما اقدام به تولید ساعت دیواری تبلیغاتی آلومینیوم کرده ایم که بازخورد بسیاری زیادی داشته است.

تبلیغ ساعت دیواری 

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزاندر هزینه تبلیغات خود صرفه جویی کنید و بهترین شیوه تبلیغات با هزینه کم و بازخورد بالا را انتخاب نمایید. چاپ عکس روی ساعت دیواری و تبلیغ ساعت دیواری یکی از بهترین شیوه تبلیغات می باشد چرا که ساعت یک نیاز برای هر شخص در محل کار و یا فروشگاه و مغازه و خانه و.. می باشد. بنابراین می توانید با تبلیغ برروی ساعت دیواری یک هدیه ماندگار به مخاطبان خود ارائه داده و نام خود را در ذهنشان به یادگار بگذارید.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

چاپ ساعت دیواری با کمترین قیمت و ماندگاری بالا. قیمتها را مقایسه کنید !!! فروش و مونتاژ و تولید ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان و ارسال به سراسر کشور تخصص ماست. شما می توانید ساعت دلخواه خود را انتخاب نمایید و هر طرح و عکسی را روی آن چاپ کنید همچنین ما این اختیار را برای مشتری قرارداده ایم که رنگ قاب ساعت تبلیغاتی خود را انتخاب نماید. کلیه مونتاژ و تولید ساعت در کارگاه چاپگران انجام میگیرد. فروش ساعت تبلیغاتی دیواری ارزان قیمت با ضمانت کیفیت در این مجموعه انجام میگیرد.

                     سررسید و تقویم

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.