شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ برچسب اموال

چاپ برچسب اموال

شاید برای خیلی از افراد این سوال مطرح شود چاپ برچسب اموال در شرکت ها و ادارات مختلف چگونه انجام می شود، که ما قصد داریم در این مقاله به بحث کوتاهی راجع به چاپ برچسب اموال بپردازیم. کلا برچسب ها از جنس های مختلف ساخته می شوند که بستگی به نوع کارآیی و موارد استفاده آن جنس مورد نظر انتخاب می شود.

مشخصات برچسب اموال:

  • چسبدگی بالا
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • مقاومت چاپ در برابر انواع مایعات و حلال ها
  • خُرد شوندگی
  • استفاده بر روی تمامی سطوح

کاربرد برچسب اموال:

ادارات و سازمان ها، شرکت های خصوصی و انواع شرکت های بزرگ از مشتریان اصلی استفاده از برچسب اموال بر روی اموال خود هستند، استفاده از برچسب اموال جز لاینفک سیستم حسابداری و کاری ادارات می باشد که از این طریق موجودی و پیگیری مستقیم اموال اداره یا شرکت خود را انجام می دهند. کارشناسان تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) با ارایه مشاوره تخصصی و با در نظر گرفتن موارد مصرف مختلف و استفاده درست از لیبل و برچسب در شرکت ها و مجموعه ها، آماده پاسخگویی و مشاوره جهت بهترین انتخاب به شما عزیزان هستند.

 چاپ برچسب اموال

همانطور که در عکس فوق مشاهده می کنید برچسب اموال بر اساس شماره سریال چاپ می شود و روی اموال که در ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و نصب می شود. هدف از این کار را می توان به چند دسته تقسیم کرد، که مهمترین آن این است که کسی نتواند اموال شرکت یا ادارات را به خارج از آن مکان انتقال بدهد یا با کالا یا شی معیوب دیگر تعویض کند.

یکی دیگر از عوامل الزام داشتن برچسب اموال در صورت سرقت یا مفقود شدن اموال شرکت و پیگیری پلیس بتوانند از روی برچسب اموال کار شناسایی صاحب آن را با روند بهتری انجام خواهند داد. که این موضوع باعث می شود کیفیت و نوع چاپ برچسب اموال در اولویت انتخاب و سفارش این کار باشد.

قیمت برچسب اموال:

قیمت ها در مجموعه تبلیغ گستران پایتخت توسط کارشناسان با توجه به سبک کار مورد محاسبه قرار می گیرد، ابعاد لیبل یا همان برچسب اموال و همچنین نوع جنس درخواستی از عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورت درخواست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

از دیگر خدمات مشابه مجموعه تبلیغ گستران پایتخت می توان به موارد ذیل اشاره کرد که هر کدام زیر شاخه های متفاوت خود را دارد و جای بحث و کارشناسی در زمینه نوع کاربردی که برای آنها در نظر گرفته شده اند، دارد. لذا به طور آیتم وار فقط به ذکر عنوان های انها بسنده میکنیم و درصورت سوال بیشتر و یا اطلاعات مفید تر تقاضا داریم با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

1 . چاپ انواع لیبل رنگی و تک رنگ

2 . چاپ انواع لیبل پشت چسب دار و بدون چسب

3 . لیبل پی وی سی

4 . برچسب های کاغذی

5 . چاپ بر روی برچسب ها و لیبل های فلزی

6 . چاپ لیبل اموال که در مقاله فوق به بحث راجع به آن پرداخته شد که لازم به ذکر است نوع پر مصرف لیبل اموال یا همان برچسب اموال لیبل نقره ای است.

چاپ لیبل اموال

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.