شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

هزینه طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر
پوستر یکی از اقلام به نمایش گذاشتن تبلیغات است که مورد توجه بسیاری از افرار قرار میگیرد، هزینه طراحی پوستر موضوعی است که بسیاری از اشخاصی که بدنبال طراحی و چاپ پوستر هستند، پیگیری میکنند تا بتوانند با هزینه کمتر و چاپ با کیفیت تر پوستر خود را چاپ کنند. هزینه طراحی پوستر در شرکت های مختلف متغیر می باشد، مجوعه تبلیغ گستران پایتخت هزینه طراحی پوستر را در کمترین سطح خود دریافت میکند.

نقش طراحی پوستر بر جذب مشتری
طراحی پوستر گام اول در اجرای اثر بخشی تبلیغات پوستری می باشد، هرچه طراحی با مزمون تر و شکیل تر باشد ناخودآگاه مشتری را بیشتر جذب خود کرده و اثر بخشی بهتری خواهد داشت. طراحی پوستر به عوامل مختلفی بستگی دارد که یک طراح حرفه ای باید با توجه به موقعیت و سبک کار سفارش دهنده، و هم چنین موارد مختلفی که در ذیل به آنها اشاره میکنیم، بتواند طرحی زیبا جهت جذب مشتری و کارایی موثر انجام دهد. عواملی مانند :

⦁ موضوع پوستر

⦁ نوع پوستر شخصی یا دولتی 

⦁ رنگبندی پوستر

⦁ محل قرار گرفتن پوستر 

⦁ ابعاد پوستر تبلیغاتی

و عوامل مختلف دیگری که با توجه به سبک کار باید مدنظر گرفته شود.

پوستر تبلیغاتی

چگونه یک پوستر زیبا و اثر بخش طراحی کنیم ؟
در طراحی پوستر به جزییات نپردازید. شمای کلی از قصد و هدف اصلی ایجاد پوستر و نکات ضروری را بیان کنید.
انتخاب رنگ پوستر از نکات پر اهمیت می باشد چراکه با انتخاب صحیح طراحی پوستر میتواند در مخاطب ایجاد هیجان و انرژی کند، هم چنین میتوانید با استفاده از فنون تایپوگرافی پوستر تبلیغاتی زیبایی را طراحی کنید تا بتوانید کاری متفاوت ارایه دهید.
نکته دیگری که در طراحی پوستر تبلیغاتی گاها نادیده گرفته می شود، بکار بردن دقیق و هوشمندانه یک کانون توجه در پوستر تبلیغاتی ست که در دید اول مشتری را به خود جذب کند، هم چنین استفاده از اشکال هندسی با توجه به طرح و سبک کار یکی دیگر از نکاتی است که به زیبایی و اثر بخش بودن طرح کمک میکند.
استفاده از بعضی از مناظر طبیعی و تصاویر واقی درکنار طرح میتواند زیبایی خاصی به طراحی پوستر بدهد که نباید از نظر خارج شود چرا که مهم است احساسات مخاطب را چالش بکشید و خلاقیت به کار ببنید.


جهت مشاوره و طراحی پوستر تبلیغاتی و هم چنین هزینه پوستر تبلیغاتی خود با مشاوران طراحی ما تماس بگیرید.

031-45249968    031-45273554     8897 544 0913      6824 789 0913


ابعاد پوستر تبلیغاتی
پوستر صفحه ای کاغذی است که معمولا در ابعاد 29.7 در 21 به بالا سفارش داده می شود. ابعاد پوستر تبلیغاتی بستگی به نوع کاربردی آن دارد که توسط شخص سفارش دهنده تعیین می شود. جنس پوستر تبلیغاتی یا تحریر یا گلاسه با گراماژهای مختلف می باشد که هرچه جنس و کیفیت کاغذ مورد استفاده بهتر و بالاتر باشد به مراتب تاثیر بهتری روی زیبایی طرح هم خواهد داشت. اصولا پوسترها در مکان های عمومی و پرتردد نصب میشوند و به همین خاطر پیشنهاد ما به مشتریان عزیزی که قصد سفارش پوستر تبلیغاتی دارند که قرار است در محیط باز نصب شود این است که سعی کنند کاغذی با گراماژ بالا و روکش سلفون سفارش بدهند که از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب یا باران محافظت شوند.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.