شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

واردات و پخش هدایای تبلیغاتی

واردات و پخش هدایای تبلیغاتی

واردات و پخش هدایای تبلیغاتی در اصفهان و سراسر کشور

چاپگران وارد و پخش و تولید کننده جدیدترین و مدرن ترین هدایای تبلیغاتی در سراسر کشور با قیمت مناسب که با به کارگیری ماشین آلات چاپ سیلک، لیزر، تامپو و ... خدمات خود را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریانش قرار می دهد. هدایای تبلیغاتی این شرکت برای کلیه مدیران، کارمندان و مخاطبین خاص مناسب می باشد.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

در سال های اخیر استفاده از هدایای تبلیغاتی و فروش هدایای تبلیغاتی در همه شهر ها بسیار رواج پیدا کرده است. بیشتر محصولات چون وارداتی بوده و اکثر کانون های تبلیغاتی با واسطه اقدام به فروش هدایای تبلیغاتی داشته اند، پیدا کردن شرکت وارد کننده برای مشتریان کمی سخت بنظر می رسد و بیشتر افراد بر این نظر هستن که شرکت های وارد کننده فقط در شهر تهران می باشند و آگاهی در این زمینه نداشته اند. ما میخواهیم یک شرکت وارد کننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان را به شما معرفی کنیم. شرکت تبلیغ گستران پایتخت با چندین سال تجربه در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی در اصفهان و سایر شهر ها و همچنین تولید تقویم و سررسید جز یکی از معتبر ترین شرکت های تبلیغاتی بوده که با در اختیار داشتن امکانات لازم چاپ هدایای تبلیغاتی را نیز انجام می دهد.

علاوه بر فروش هدایای تبلیغاتی که بطور عامیانه در همه جا وجود دارد هدایای تبلیغاتی اصفهان شامل محصولات جدیدی می باشد که به شما معرفی خواهیم کرد:

هدایای میناکاری: مثل بشقاب مینا و گلدان مینا کاری شده که هنر دست هنرمندان اصفهانی بوده و بصورت میناکاری تولید می شود از جنس مس می باشد و بعد از لعاب شدن و گذاشتن نقوش اسلامی در کوره میگذارند تا پخته و ثابت شود. کلیه محصولات میناکاری این مجموعه با جعبه نفیس می باشد و قابلیت چاپ برند شما برروی جعبه و محصول وجود دارد. بشقاب مینا با جعبه، گلدان مینا با جعبه، بشقاب مینا با ساعت و دیگر موارد در کاتالوگ هدایای تبلیغاتی چاپگران با کمترین قیمت قرار داده شده است.

ظروف فیروزه: فیروزه نوعی سنگ است که با خاک و بعضی سنگ های دیگر مخلوط است که پس از جداسازی این سنگ، ظرف مخصوص را گرم کرده و نوعی پودر مخصوص روی آن پاشیده و سپس سنگ فیروزه را روی پودری که حالت پسبندگی دارد قرار دهید.

هدایای تبلیغاتی اصفهان 

                                       دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی            دانلود کاتالوگ تقویم و  سررسید        

 

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.