شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

فلش مموری

فلش مموری

فلش مموری تبلیغاتی

 فلش مموری های تبلیغاتی وسیله ای کاربردی و مورد نیاز بوده و یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می رود. اکثر افراد ازفلش مموری برای نگهداری اطلاعات و انتقال داده استفاده میکنند و به دلیل کاربردی بودن این هدیه تبلیغاتی این محصول در مدل ها ی مختلفی با حافظه های مختلف وارد بازار شده و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

 مدل های فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی مجموعه چاپگران شامل مدل های متنوعی از جمله فلش مموری کارتی، فلش مموری دوسر یا فلش مموری های OTG و فلش مموری های چرمی، فلزی، و دیگر مدل ها می باشد. همه این محصولات  با قابلیت چاپ می باشد. شرکت تبلیغاتی تخصص در زمینه چاپ و حک لیزر برروی اجسام سخت همانند اجسام فلزی و همچنین انجام کار لیزر بر روی فلش مموری میتواند با بهترین ایده و با بالاترین کیفیت هدایای تبلیغاتی را در اختیار مشتریان و مخاطبین قرار دهد. این مجموعه کارنامه موفقی در زمینه هدایای تبلیغاتی دیجیتال به دست آورده است.

 

             فلش مموری          فلش مموری

 

فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی

علاوه بر فلش مموری های موجود شما میتوانید فلش مموری اختصاصی با هر طرح و رنگ و ابعادی تهیه کنید هم چنیم میتوانین میزان حافظه فلش مموری را خودتان مشخص کنید. مدت زمان تولید و مونتاژ فلش مموری اختصاصی که اصطلاحا به آن فلش مموری دو بعدی و سه بعدی نیز می گویند  30 تا 40 روز می باشد. قیمت فلش مموری اختصاصی بر اساس نمونه و ابعاد و اندازه حافظه مشخص می شود. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت فلش مموری با طرح دلخواهتان با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و طرح مورد نطر را برای ما ارسال نمایید. حداقل تعداد برای تولید فلش مموری اختصاصی 150 عدد می باشد.

تولیذد فلش مموری اختصاصی

فلش مموری تبلیغاتی ارزان قیمت

قیمت فلش مموری های تبلیغاتی بسته به نوع و جنس و اندازه حافظه متغیر می باشد. فلش مموری های موجود در این مجموعه شامل فلش مموری 2 گیگ - فلش مموری 4 گیگ - فلش مموری 8 گیگ - فلش مموری 16 گیگ می باشد . باتوجه به وارداتی بودن فلش مموری های تبلیغاتی ما سعی برآن داشته ایم که فلش مموری تبلیغاتی ارزان قیمت و با کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای دیدن قیمت فلش مموری تبلیغاتی از دکمه زیر کاتالوگ هدایای تبلیغاتی را دانلود نمایید.

 

دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی                  دانلود کاتالوگ تقویم و  سررسید

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.