شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی

چاپ و طراحی انواع تقویم رومیزی

یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد که معمولا در پایان سال توسط شرکت ها تهیه و در بین مخاطبان توزیع می شود، تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است و به ندرت میزی را پیدا میکنید که یک تقویم رومیزی روی آن یافت نشود. هم چنین استفاده از تقویم رومیزی 99 در منازل نیز بسیار معمول است که میتوان با حک لوگو روی پایه و یا صفحات داخل تقویم رومیزی اثری ماندگار در ذهن مخاطبان خود به جای بگذارید.

پایه تقویم رومیزی:

پایه های تقویم رومیزی به طور معمول دونمونه است: پایه تقویم رومیزی سخت و پایه تقویم رومیزی مقوایی(غیر سخت)

پایه تقویم رومیزی سخت:

از نوعی مقوای سخت یا همان مقوای جلد سازی استفاده میشود و روی آنرا معمولا با گالینگور یا گلاسه ای که چاپ افست میخورد پوشش می دهند و در انتها از طریق فنر دوبل به صفحات تقویم متصل می شود و به شکل مثلث روی میز قرار داده میشود. به دلیل جنس محکم پایه قوام و ایستایی بالایی نسبت به تقویم پایه غیر سخت دارد. علاوه بر تقویم رومیزی پایه سلفون، میتوان  به تقویم رومیزی پایه چوبی  به عنوان تقویم رومیزی پایه سخت، هم اشاره کرد.

پایه تقویم رومیزی مقوایی (غیر سخت):

در این مدل از مقوا با گراماژ پیین استفاده می شود به همین دلیل نسبت به مدل پایه سخت مقاومت چندانی ندارد ولی از نظر کاهش هزینه ها بصرفه تر میباشد.این مدل نیز بعد از چاپ از طریق فنر به صفحات تقویم متصل میشود.هر دومدل امکان چاپ طلاکوب و سیلک روی پایه را دارند.

تولیدات تقویم رومیزی مجموعه چاپگران در تنوع و مدل های مختلفی می باشد از جمله: تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی ارزان قیمت، تقویم رومیزی مدیریتی، تقویم رومیزی یادداشت دار و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 

تقویم رومیزی 1400 پایه چوبی

تقویم رومیزی پایه چوبی

تقویم رومیزی فانتزی     

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی 1400 اداری

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم رومیزی 1400 ارزان قیمت

تقویم رومیزی 97 ارزان

تقویم رومیزی ارزان قیمت

 چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی بصورت طلاکوب و نقره کوب بوده بدین صورت که متن مورد نظر شما بعد از طراحی بصورت یک کلیشه فلزی ساخته شده و بعد از قرار گرفتن کلیشه در دستگاه و تنظیم پایه تقویم رومیزی، با هر پرس متن شما برروی تقویم چاپ میشود. همچنین میتوانید علاوه بر چاپ زرکوب یا طلاکوب از چاپ نقره کوب هم استفاده نمایید. تقویم رومیزی پایه چوبی و تقویم رومیزی پایه چرمی علاوه بر قابلیت چاپ طلاکوب امکان متن دلخواه شما بصورت چاپ لیزر و یا پلاک اختصاصی را نیز دارد. علاوه بر این موارد شما میتوانید تقویم رومیزی خود را بصورت کاملا اختصاصی چاپ نمایید که در قسمت تقویم رومیزی اختصاصی توضیحات کامل داده شده است.

قیمت تقویم رومیزی

با توجه به موارد ذکر شده و مدل تقویم رومیزی 1400 از جمله تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی جعبه دار، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی جوبی و دیگر مدل ها و استفاده از نوع و جنس کاغذ مصرفی، قیمت ها متفاوت می باشد. بااین حال مجموعه تبلیغ گستران پایتخت توانسته تقویم رومیزی ارزان قیمت و با بالاترین کیفیت را به بازار عرضه نماید.

خرید تقویم رومیزی

برای خرید تقویم رومیزی از طریق فرم سفارش آنلاین که لینک آن در قسمت بالای صفحه قرار گرفته است اقدام نموده و یا از طریق ارسال ایمیل و تماس تلفنی و تلگرام می توانید سفارش تقویم رومیزی خود را ثبت نموده و منتظر دریافت سفارش باشید.برای دیدن نمونه های تقویم و سالنامه از آیکن زیر، کاتالوگ را دانلود نمایید. 

 هدایای تبلیغاتی تقویم و سررسید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.