شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

طراحی و چاپ بروشور خلاقانه

طراحی و چاپ بروشور خلاقانه

مرکز تخصصی چاپگران ارایه دهنده انواع خدمات چاپی از جمله طراحی و چاپ بروشور خلاقانه در سطح کشور می باشد. بروشور یک سند کاغذی است که در آن اطلاعات جامع و کلی پیرامون موضوع مورد درخواست با مشتریان به اشتراک گذاشته می شود و کاربرد وسیعی در سطح تبلیغات دارد. طراحی و چاپ بروشور خلاقانه و گیرا یکی از عوامل جذب مشتری می باشد و بازدهی بالایی در امر تبلیغات دارد.

چاپ بروشور

مزایای چاپ بروشور

چاپ بروشور تبلیغاتی وسیله ای جالب و پرکاربرد و هم چنین تاثیر گذار در برقراری ارتباط با مشتری می باشد، از جمله مزایای چاپ بروشور می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1 . کم حجم و کاربردی
بروشور در کمترین حجم چاپی و تبلیغاتی قادر به انتقال پیام به مشتری و ارایه توضیحات محصولات یا خدمات مربوطه می باشد.
2 . قابلیت توزیع در سطح عمومی
یکی دیگر از مزایای استفاده از بروشور تبلیغاتی قابلیت توزیع آن می باشد، که محدودیتی برای پخش آن وجود ندارد.
3 . سازماندهی و دسته بندی اطلاعات
4 . تبلیغاتی موثر:

در طراحی بروشور به راحتی می توان با دسته بندی مطالب و جایگذاری نکات با اهمیت مفهوم و پیام کلی را به مشتری منتقل کرد بدون اینکه وقت زیادی از مشتری جهت خواندن اطلاعات اضافه هدر برود .

چاپ بروشور

چاپ بروشور

1 . چاپ بروشور دولت
2. چاپ بروشور سه لت
3 . چاپ بروشور گلاسه
4 . چاپ بروشور تحریر
5 . چاپ بروشور آ4
6 . چاپ بروشور فوری
در مجموعه تبلیغ گستران پایتخت انواع چاپ ها انچام می شود. این مقاله راجع به چاپ بروشور تبلیغاتی و طراحی و چاپ بروشور خلاقانه می باشد که ما سعی داریم بروشورهایی که جنبه خلاقانه وجدیدتری دارند به مشتریان خود معرفی کنیم تا بتوانند کاری متفاوت را از ما به یادگار داشته باشند، البته این نکته حایز اهمیت می باشد که خود مشتری هم میتواند در طرح بروشور خلاقانه خود دخالت داشته باشد یا طرح را خود مشتری به ما ارایه دهد و همان طرح چاپ و برش زده خواهد شد، به عنوان مثال یک نمونه ازطراحی و برش بروشور خلاقانه را در عکس زیر می توان مشاهده کرد.

طراحی بروشور خلاقانه

انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ بروشور

بروشورها را با گراماژ مختلف کاغذ می توان به چاپ رساند. کاغذ تحریر 80 گرم یا انواع گلاسه ها از جمله بروشور کاغذ گلاسه 120 گرم، بروشور گلاسه 150 گرم، بروشور گلاسه 200 گرم، بروشور گلاسه 250 گرم یا حتی گراماژ 300 گرم، که همگی بسته به انتخاب و سلیقه مشتری دارد در زیر توضیح مختصری راجع به بروشورهای گلاسه 135 گرم داده می شود :
از جنس های پرکاربرد چاپ بروشور با لت های مختلف (دولت و سه لت) استفاده از گلاسه های 135 گرم است که در بازار رایج و مورد استفاده می باشد. در ساخت اکثر کارت ویزیت ، پاکت ها و تراکت های گلاسه از مقوای 135 گرم استفاده می شود . که برای چاپ آن می توان از چاپ رنگی و فول رنگی استفاده شود و برای تراکت ها قابلیت چاپ دورو هم وجود دارد. این نوع کاغذ بصورت براق می باشد و نکته ای که حایز اهمیت است در زمان طراحی بروشور یا حتی تراکت تبلیغاتی باید حداقل به اندازه 5 میلیمتر فاصله طرح از لبه های کار اهمیت داده شود که در حین برش قسمتی از لوگو یا متن در برش ازبین نرود.

چاپ بروشور ارزان قیمت

قیمت چاپ بروشور تبلیغاتی

به دلیل نوسانات قیمت کاغذ برای گرفتن استعلام قیمت لطفا با کارشناسان مجموعه تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) تماس حاصل بفرمایید. مجموعه ما، در نظر دارد با پایینترین قیمت بازار و کیفیت بالا در عرصه خدمات و چاپ رضایت مشتریان خود را همیشه در اولویت کاری قرار دهد.

031-45249968  -  03145273554  -  09135448897

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.