شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ تقویم دیواری ارزان

چاپ تقویم دیواری ارزان

تقویم دیواری

ارزانترین و زیباترین تقویم دیواری خود را از مجموعه ما بخواهید. چاپ تقویم دیواری ارزان سال 1400 با کیفیت بالا و کاغذ بسیار عالی با طرح های زیبا مناسب کار و حرفه شما. تقویم دیواری بخاطر ارزان بودن قیمت نسبت به سایر تقویم ها یکی از پر طرفدارترین تقویم ها برای تبلیغات از طرف مشتریان محسوب می شود. تقویم دیواری در اکثر مکان ها به مدت یک سال بر روی دیوار آن مکان نصب است که باید از لحاظ کیفیت کاغذ و هم چنین کیفیت چاپ و طرح به دید مشتری زیبا و جذاب بیاید. ما بر آنیم که همیشه بهترین و ارزانترین و زیباترین تقویم های دیواری را به بازار عرضه کنیم تا بتوانیم انواع سلیقه ها رو پوشش دهیم.

تقویم سال معمولا در مهرماه تا آبان ماه هر سال توسط سایت ژئوفیزیک دانشگاه تهران آماده می شود. و نمونه کارهای ما نیز از آذر ماه هرسال برای ارایه به مشتریان اماده می گردد. مجموعه تبلیغ گستران پایتخت طبق روال هر سال هدایای تبلیغاتی نوروزی را  تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

هدایای تبلیغاتی نورورزی شامل: چاپ سررسید، چاپ تقویم رومیزی 1400، چاپ سررسید اختصاصی ارزان، چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1400، تقویم حصیری چینی و ایرانی، چاپ تقویم دیواری ارزان، هدایای تبلیغاتی ارزان و…یکی از هدایای تبلیغاتی نورورزی چاپ تقویم دیواری می باشد.

تقویم دیواری ارزان

مجموعه تبلیغ گستران پایتخت طبق روال هرسال تقویم دیواری را در مدل های متنوعی طراحی تولید و چاپ کرده است. برروی تقویم های مقوایی از پیش تولید شده و تقویم حصیری متن شما در قسمت فضای خالی تقویم بصورت چاپ سیلک برروی تقویم چاپ زده می شود. که میتوانید چاپ تک رنگ، دورنگ و یا 4 رنگ بزنید.

چاپ تقویم دیواری ارزان

طراحی تقویم دیواری 

این مجموعه با داشتن طراحان حرفه ای سعی بر آن داشته تا پکیج کاملی از طراحی تقویم را در اختیار شماعزیزان قرار دهد.طرح های متنوع مربوط به هر صنف و شغلی از جمله: تقویم دیواری طرح املاک، تقویم دیواری طرح گالری مبل، تقویم دیواری طرح مهدکودک، تقویم طرح فست فود، تقویم دیواری طرح بیمه، چاپ تقویم دیواری طرح مذهبی، چاپ تقویم دیواری طرح باستانی، چاپ تقویم دیواری طرح اختصاصی و... که انتخاب را برای شما آسان کرده است.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی

علاوه بر نمونه تقویم دیواری های موجود با طرح های اماده شما می توانید طرح دلخواه خود را برروی تقویم چاپ نمایید. چاپ تقویم دیواری اختصاصی ارزان و باکیفیت تخصص ماست. با یک تماس منتظر تقویم دیواری دلخواه خود را دریافت نمایید.

چاپ دتقویم دیواری اختصاصی

لیست قیمت چاپ تقویم دیواری 1400

قیمت چاپ تقویم دیواری نسبت به ابعاد،چاپ،تعداد،جنس کاغذ متفاوت است. تقویم دیواری یکی از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی است که پرکاربرد و مفید بوده و اثرگذاری بالایی دارد، چاپخانه تبلیغ گستران پایتخت مجهز به دستگاه چاپ 5 رنگ همزمان و با داشتن پرسنل قوی و کار آمد، توانایی تولید روزانه ۵۰ هزار برگ چاپ تقویم دیواری را دارد.شما نیز می توانید کی از مشتریان ثابت ما بوده و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

                     هدایای تبلیغاتی    تقویم و سررسید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.