شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی 

یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد که معمولا در پایان سال توسط شرکت ها تهیه و در بین مخاطبان توزیع می شود، تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است و به ندرت میزی را پیدا میکنید که یک تقویم رومیزی روی آن یافت نشود. هم چنین استفاده از تقویم رومیزی  در منازل نیز بسیار معمول است که میتوان با حک لوگو روی پایه و یا صفحات داخل تقویم رومیزی اثری ماندگار در ذهن مخاطبان خود به جای بگذارید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

برای چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی ما به شما چند راهکار پیشنهاد می دهیم: شما برای چاپ یک تقویم با برند خودتان می توانید یک تقویم رومیزی از قبل تولید شده را انتخاب کرده و در قسمت فضای خالی آن تبلیغ خود را چاپ نمایید و یا اینکه می توانید برگه ها تقویم رومیزی را هم اختصاصی چاپ نمایید. مجموعه چاپگران باداشتن امکانات لازم و سابقه چندین ساله در امر تولید تقویم و سررسید آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

پایه تقویم رومیزی

پایه های تقویم رومیزی به طور معمول دونمونه است: پایه تقویم رومیزی سخت و پایه تقویم رومیزی مقوایی(غیر سخت). علاوه براین ای نمونه ها پایه تقویم چوبی و پایه تقویم گالینگور و پلکسی نیز برای تقویم رومیزی استفاده می شود.

پایه تقویم رومیزی سخت

از نوعی مقوای سخت یا همان مقوای جلد سازی استفاده میشود و روی آنرا معمولا با گالینگور یا گلاسه ای که چاپ افست میخورد پوشش می دهند و در انتها از طریق فنر دوبل به صفحات تقویم متصل می شود و به شکل مثلث روی میز قرار داده میشود. به دلیل جنس محکم پایه قوام و ایستایی بالایی نسبت به تقویم پایه غیر سخت دارد. علاوه بر تقویم رومیزی پایه سلفون، میتوان  به تقویم رومیزی پایه چوبی  به عنوان تقویم رومیزی پایه سخت، هم اشاره کرد.

پایه تقویم رومیزی مقوایی (غیر سخت):

در این مدل از مقوا با گراماژ پایین استفاده می شود به همین دلیل نسبت به مدل پایه سخت مقاومت چندانی ندارد ولی از نظر کاهش هزینه ها بصرفه تر میباشد. این مدل نیز بعد از چاپ از طریق فنر به صفحات تقویم متصل میشود. هر دومدل امکان چاپ طلاکوب و سیلک روی پایه را دارند.

تقویم رومیزی ارزان

چاپ تقویم رومیزی ارزان

تولیدات تقویم رومیزی مجموعه چاپگران در تنوع و مدل های مختلفی می باشد از جمله: تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی ارزان قیمت، تقویم رومیزی مدیریتی، تقویم رومیزی یادداشت دار و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی . تبلیغ گستران پایتخت طبق روال هرسال طراحی تقویم رومیزی و  تولید و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی را شروع کرده و از اوایل آذرماه آماده فروش تقویم رومیزی 98 می باشد. فروش تقویم رومیزی بصورت تک و عمده ای می باشد که برای همکارن و مشتریان دائم  تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. چاپ و فروش تقویم رومیزی تبلیغاتی ۱۲ برگی، چاپ فروش تقویم رومیزی تبلیغاتی ۷ برگی، چاپ و فروش تقویم رومیزی ۱۳ برگی، چاپ و فروش تقویم رومیزی تبلیغاتی اختصاصی، چاپ تقویم رومیزی ۹۷ بابرش خاص و هر انچه که مورد نظر شما می باشد در این مجموعه امکان پذیر هست.

خرید تقویم رومیزی تبلیغاتی

قیمت ها را مقایسه کنید سپس خرید خود را انجام دهید!! هیچ ارزانی دلیل بر بیکیفیت بودن کالا نیست. ما با تولید و فروش تقویم های رومیزی تبلیغاتی ارزان قیمت و درعین حال باکیفیت توانسته ایم رضایت خاطر مشتریان زیادی را کسب نمایید. مفتخریم در سال جاری نیز در خدمت شما عزیزان باشیم. برای خرید تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید کاتالوگ تقویم و سررسید را دانلود کرده و یا در قسمت نمونه کارها تقویم رومیزی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. کلیه تقویم های رومیزی تبلیغاتی با قابلیت چاپ و اختصاصی شدن می باشند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و با عضویت در کانال چاپگران از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

 031-45249968---------------031-45273554------------------09137896824-------------09135448897

هدایای تبلیغاتی

 تقویم و سررسید

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.