شماره های تماس

8897 544 0913   554 73 452 -031   773 75 452 -031 

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان قیمت

یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد که معمولا در پایان سال توسط شرکت ها تهیه و در بین مخاطبان توزیع می شود، تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است و به ندرت میزی را پیدا میکنید که یک تقویم رومیزی روی آن یافت نشود. هم چنین استفاده از تقویم رومیزی 97 در منازل نیز بسیار معمول است که میتوان با حک لوگو روی پایه و یا صفحات داخل تقویم رومیزی اثری ماندگار در ذهن مخاطبان خود به جای بگذارید.

پایه تقویم رومیزی:

پایه های تقویم رومیزی به طور معمول دونمونه است: پایه تقویم رومیزی سخت و پایه تقویم رومیزی مقوایی(غیر سخت)

پایه تقویم رومیزی سخت:

از نوعی مقوای سخت یا همان مقوای جلد سازی استفاده میشود و روی آنرا معمولا با گالینگور یا گلاسه ای که چاپ افست میخورد پوشش می دهند و در انتها از طریق فنر دوبل به صفحات تقویم متصل می شود و به شکل مثلث روی میز قرار داده میشود. به دلیل جنس محکم پایه قوام و ایستایی بالایی نسبت به تقویم پایه غیر سخت دارد. علاوه بر تقویم رومیزی پایه سلفون، میتوان  به تقویم رومیزی پایه چوبی  به عنوان تقویم رومیزی پایه سخت، هم اشاره کرد.

پایه تقویم رومیزی مقوایی (غیر سخت):

در این مدل از مقوا با گراماژ پیین استفاده می شود به همین دلیل نسبت به مدل پایه سخت مقاومت چندانی ندارد ولی از نظر کاهش هزینه ها بصرفه تر میباشد.این مدل نیز بعد از چاپ از طریق فنر به صفحات تقویم متصل میشود.هر دومدل امکان چاپ طلاکوب و سیلک روی پایه را دارند.

تولیدات تقویم رومیزی مجموعه چاپگران در تنوع و مدل های مختلفی می باشد از جمله: تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی ارزان قیمت، تقویم رومیزی مدیریتی، تقویم رومیزی یادداشت دار و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی . تبلیغ گستران پایتخت طبق روال هرسال طراحی تقویم رومیزی و  تولید و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی را شروع کرده و از اوایل آذرماه آماده فروش تقویم رومیزی ۹۷ می باشد. فروش تقویم رومیزی بصورت تک و عمده ای می باشد که برای همکارن و مشتریان دائم  تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. چاپ و فروش تقویم رومیزی تبلیغاتی ۱۲ برگی,چاپ فروش تقویم رومیزی تبلیغاتی ۷ برگی,چاپ و فروش تقویم رومیزی ۱۳ برگی,چاپ و فروش تقویم رومیزی تبلیغاتی اختصاصی,چاپ تقویم رومیزی ۹۷ بابرش خاص.

 

 

هدایای تبلیغاتی 

 تقویم و سررسید

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

بایگانی نوشته ها

منوی وب‌سایت

ابر برچسب ها

آخرین نوشته ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.