شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ سررسید اختصاصی ارزان

چاپ سررسید اختصاصی ارزان

تاریخ و زمان برای افراد بسیار مهم و حیاتی می باشد. می توان گفت سررسید یکی از ابزار هایی می باشد که می توان در آن هم متونی را نوشت و هم تاریخ را مد نظر داشت. چاپ سررسید اختصاصی ارزان یکی از نمونه کارهایی می باشد که بسیاری از چاپخانه ها برای افراد انجام می دهند. یکی از ملاک هایی که برای سفارش دهندگان چاپ سررسید اختصاصی بسیار مهم می باشد قیمت چاپ آن ها و کیفیت آن است. در ادامه متن شما را با زوایای چاپ سررسید اختصاصی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

سفارش چاپ سررسید اختصاصی ارزان

مزایای استفاده از سررسید

مدت خیلی زیادی است که استفاده از سررسید ها رواج یافته است و افراد زیادی از آن استفاده می نمایند. از مزایای سررسید همانطور که در متن مقدمه گفته شد، می توان به قابلیت نوشتن در آن به عنوان یک نسخه دست نویس و قابلیت سنجش تاریخ و روزهای مهم در این سر رسیدها اشاره نماییم. سررسیدها می توانند در عین کاربردی بودنشان با یک طراحی زیبا نظر افراد را به خود جلب نمایند. از دیگر مزایایی که می توان به سر سید ها لقب داد این است که چاپ سررسید اختصاصی کمک می کند که شما بتوانید تبلیغات خود را در آن لحاظ کنید.

چاپ سررسید اختصاصی ارزان قیمت

همانطور که گفته شد یکی از ملاک های مهم برای چاپ سررسید اختصاصی قیمت آن می باشد. کسانی که نیاز به این سررسید ها دارند معمولاً موسسات و یا واحد های صفی را شامل می شوند. این افراد می توانند با مراجعه به چاپخانه ها و سفارش چاپ سررسید اختصاصی ارزان قیمت، آرم و یا تبلیغات خود را در آن لحاظ نمایند. یکی از روش هایی که در چاپ این سررسیدها مقرون به صرفه است چاپ آن ها در تعداد بالاست. یکی از مزیت هایی که چاپ سررسید اختصاصی برای افراد دارد این است که با این کار یک تبلیغات بسیار پر بازده برای خود انجام داده اند زیرا این سررسید تا مدت ها دست افراد می ماند و پس ماند ذهنی خوبی برای آن ها ایجاد می کند.

چاپ سررسید اختصاصی

محاسبه قیمت سررسید های اختصاصی برای سفارش دهندگان

خرید سررسید اختصاصی ارزان قیمت برای سفارش دهندگان بسیار مهم است و این افراد در ابتدا به قیمت چاپ آن ها بیشتر توجه می کنند. نحوه محاسبه این قیمت چند بخشی است. در بخش اول قیمت خام این سررسیدها به مشتری ارائه می شود، سپس هزینه هایی مانند درج لوگو و سایر مشخصات مشتریان به آن اضافه خواهد شد. در بخش بعدی به مشتری گفته می شود هر چقدر تعداد چاپ بالاتر برود چقد شامل تخفیف می شود. در کل می توان گفته چاپ این نوع از سررسیدها با توجه به کارایی که در تبلیغات دارند بسیار مناسب می باشد.

خرید سررسید اختصاصی ارزان

جهت استعلام قیمت سررسید اختصاصی با شماره های زیر تماس گرفته و هم چنین برای دیدن نمونه سررسید های ما  از قسمت منوی بالا ،گزینه نمونه کارها .کلیک کنید.

031-45249968

031-45273554

09135448897

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.