شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

چاپ کاتالوگ ارزان در اصفهان

چاپ کاتالوگ ارزان در اصفهان

امروزه استفاده از ابزار تبلیغاتی مختلف و موثر در پیشبرد کسب و کار نقش مهمی دارد. یکی از این ابزار تبلیغاتی کاتالوگ ها می باشند. کاتالوگ یا بروشور یکی از انواع ابزار تبلیغاتی چاپی برای دادن اطلاعات در مورد خدمات، محصولات، نمونه‌ های کار و یا برای معرفی سازمان و شرکت به صورت کلی است.

 کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ مثل بسیاری از ابزار تبلیغاتی که شامل معرفی و دادن اطلاعات در مورد محصول یک شرکت است، می باشد با این تفاوت که بروشور در چند صفحه و با کاغذی با کیفیت مطلوب چاپ و منتشر می شود. بروشور یک دفترچه کوچک تبلیغاتی است که در آن متن ها و تصاویری متناسب با نیاز مشتری قرار داده شده است. هدف این دفترچه تاثیر گذاری بر روی مخاطب و معرفی محصولات شرکت می باشد.

 یک بروشور باید با دقت بالا طراحی و ساختاربندی شود. به دلیل زیاد بودن هزینه‌های چاپ بروشور اعم از تولید محتوا، طراحی تصاویر و چاپ و پخش، عدم رعایت اصول در هر یک از این مراحل می‌ تواند سبب هدر رفت هزینه‌ های تبلیغاتی شود. بنابراین استفاده از  نیروهای متخصص برای مشاوره و اجرای کاتالوگ بازدهی کار را با توجه به هزینه صرف شده افزایش می دهد.

چاپ کاتالوگ ارزان در اصفهان

انواع کاتالوگ

کاتالوگ ها به دوصورت الکترونیکی و فیزیکی دسته بندی می شوند. کاتالوگ های فیزیکی به صورت کاغذ به دست مشتریان می رسد. امروزه استفاده از انواع الکترونیکی آن رواج بیشتری پیدا کرده است. بروشور های الکترونیکی در حالت های مختلف به دست مشتری می رسد که از انواع آن می توان به میکرو سی دی ها، با استفاده از وای فای و یا بلوتوث و همچنین قرار دادن در سایت های اینترنتی اشاره کرد. 

برای حالت کاتالوگ اینترنتی می توان از طراحی سایت جهت درج اطلاعات و قرار دادن تصاویر متناسب و یا ویدیو های مرتبط بر روی سایت مورد نظر تاثیر گذاری اطلاعات را بر روی مخاطب بیشتر کنیم.

  ویژگی های یک کاتالوگ خوب

  • حمل راحت
  • توضیحات صریح و بدون بزرگ نمایی
  • تمامی سوالات مخاطب راجع به محصول را در بگیرد
  • متن و تصویر مناسب
  • اطلاعات کامل تر و با جزییات بیشتر
  • رنگ بندی جذاب
  • محدودیت در تعداد صفحه وجود نداشته باشد
  • روکش جذاب

 

چاپ کاتالوگ ارزان

نکات طراحی و چاپ کاتالوگ ارزان

مشتری همواره به دنبال خرید محصولاتی است که در عین به صرفه بودن کیفیت بالایی را نیز دارا باشد. کاتالوگ می تواند آن‌ها را در خرید کالای مورد نظر خود راهنمایی کند. هر چه بروشور بهتر طراحی و چاپ‌ شده باشد مشتری تصمیم راحت‌تری برای انتخاب کالای مورد نظر خود خواهد داشت پس طراحی و چاپ بروشور نقش مهمی در انتخاب مشتریان خواهد داشت.

طراحی مناسب یعنی توازن بین متن و تصویر استفاده‌شده ارائه‌ شده است. معمولا اطلاعاتی که در بروشور ها درج می شود عبارتند از عکس های محصولات و توضیح در مورد چگونگی مصرف و تولید آن‌ ها و در مواردی به قیمت آن نیز اشاره می شود. این اطلاعات اغلب برای مصرف‌کنندگان است و در بعضی‌ اوقات برای فروشندگان هم مواردی مانند اندازه محصول و مقدار آن در کارتن و رنگ و … در بروشور اضافه می گردد.

چاپ بروشور ها اغلب به روش افست انجام می شود در بعضی موارد که ما نیاز به بروشور فوری و یا تعداد کم بروشور داریم به روش چاپ دیجیتال بروشور ها را تولید می کنیم. البته لازم به ذکر است که کیفیت چاپ افست بروشور بسیار بالاتر از چاپ دیجیتال بروشور است و پیشنهاد می شود برای چاپ بروشور از چاپ افست استفاده نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.