شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

تقویم ارزان

تقویم ارزان

چاپ تقویم ارزان

 چاپ تقویم 1400 ارزان یکی از با صرفه ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که برای ارائه به مشتریان خود می توانید از آن بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله پیش رو را مطالعه نمایید.

تقویم ارزان قیمت

امروزه در هر اتاق و دفتر کاری یک تقویم مشاهده خواهید کرد چرا که کابرد فراوانی در تعیین برنامه های روزانه و هفتگی دارند و همیشه باید در دسترس افراد قرار داشته باشند. اگر صاحب یک کسب و کار هستید و نمی دانید چطور با کمترین هزینه تبلیغات را انجام دهید می توانید با سفارش تقویم ارزان این مشکل را حل کنید و با ثبت لوگو یا تصاویر محصولات خود روی آن مشتری را ترغیب به استفاده از خدمات خود کنید.

تقویم ارزان قیمت

خرید تقویم ارزان قیمت سال 1400

برای خرید تقویم ارزان قیمت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در هر زمینه ای بحث تبلیغات و طراحی حرف اول را می زند در همین راستا اگر تقویم سفارش داده شده با طرح جذاب و گیرایی ارائه نگردد، همچنین کیفیت مناسبی نداشته باشد ذهن مشتری را به سمت شما جذب نخواهد کرد و آنها ترجیح می دهند یک تقویم زیباتر را جایگزین هدیه شما کنند و بر روی میز یا دیوار اتاق خود قرار دهند.

خرید تقویم ارزان قیمت

مراحل ساخت تقویم رومیزی

برای تهیه و خرید تقویم رومیزی می توانید اقدامات لازم را بصورت انلاین انجام دهید. تهیه یک تقویم ارزان و مناسب مراحل مختلفی دارد، مرحله اول ساخت تقویم رومیزی تهیه طرح است، گرافیست ها و طراحان حرفه ای ما اقدامات مربوط به این بخش را برای شما انجام خواهند داد، در صورت این که طرح خاصی در ذهن دارید می توانید آن را با مشاورین ما در میان بگذارید. خروجی طراحی شده قبل از چاپ حتما به شما نشان داده خواهد شد و بنابر نظرتان تغییرات لازم اعمال خواهد شد.

تقویم ارزان

مرحله دوم استفاده از کاغذ، پایه و نوع چاپ مناسب می باشد، سایز تقویم ها را نیز طوری انتخاب کنید که کابرد زیادی داشته باشند. بهره گیری از روانشناسی رنگ ها در خصوص چاپ تقویم رومیزی نیز بسیار پیشنهاد می شود که این مبحث توسط گرافیست های ما اعمال خواهد شد. برای خرید تقویم ارزان قیمت میتوانید به شرکت ما اعتماد کنید چون بهترین کیفیت را ارائه خواهیم داد.

عکس مناسب برای تقویم

اگر قصد دارید تصاویر خاصی را روی تقویم به چاپ برسانید حتما از عکس هایی با کیفیت بالا استفاده کنید تا خروجی کار کیفیت پایینی نداشته باشد. ناگفته نماند که استفاده بی رویه از تصاویر هم می تواند موجب آزار بیننده شود و هم اینکه شما را از اهداف تبلیغاتی تان دور خواهد کرد. مبحث دیگر که می توانیم راجع به آن صحبت کنیم تم تقویم است، تم تقویم ها می تواند شامل علائمی مرتبط با خدمات و محصولات شرکت سفارش دهنده باشد تا بتواند در هر لحظه برند شرکت را در ذهن مشتری تداعی کند، البته استفاده از رنگ ها و تم های متفاوت در هر یک از صفحات نقطه قوت هدایای تبلیغاتی شما محسوب خواهد شد.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.