شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

کارت ویزیت ارزان

هر حرفه و شغلی که دارید داشتن کارت ویزیت می تواند برای کارتان موثر باشد. برای چاپ کارت ویزیت ارزان می توانید از طرح های دلخواه خودتان و یا طرح های آماده ما استفاده کنید. چاپ ما از رنگ های متنوع به گونه ای استفاده می کند که بتواند تصویری از شرکت شما را به نمایش بگذارد. با استفاده از دستگاه های با کیفیت و مجهز می توانیم در کمترین زمان سفارش کارت ویزیت شما را آماده و ارسال کنیم. با انتخاب کارت ویزیت ارزان و مناسب تاثیر آن را در حرفه خودتان خواهید دید.

کارت ویزیت ارزان

برای داشتن کارت ویزیت ارزان می توانید با کمترین بودجه آن را تهیه نمایید. انواع گوناگونی از کارت ویزیت با ابعاد و مدل های متنوع را برای شما به نمایش گذاشته ایم. می توانید کارت ویزیت ارزان و منحصر به فردی برای حرفه خود داشته باشید. با کمترین قیمت و سریع ترین زمان، کارت ویزیت خود را تحویل خواهید گرفت. در ارائه کارت ویزیت ارزان، کیفیت را مدنظر قرار خواهیم داد تا رضایت شما عزیزان جلب شود.

چاپ کارت ویزیت ارزان

نکات مهم در چاپ کارت ویزیت ارزان

• طراحی کارت ویزیت: رنگ انتخابی در کارت ویزیت مهم است و باید سعی کنید از رنگ هایی که یادآور شرکت شما هستند، استفاده کنید.

• تقسیم بندی: بخشی از کارت ویزیت باید به عنوان شغلی و توضیحات آن اختصاص یابد. بخشی از آن اطلاعات تماس شما باشد مثل ایمیل، تلفن، آیدی رسانه های اجتماعی و غیره. بخشی هم فضایی خالی برای نمایش طراحی کارت ویزیت باشد.

• داشتن آرم یا لوگو: آرم یا لوگوی برندتان را به ما بدهید و یا آماده سازی آرم را به ما بسپارید تا برای شما یک آرم زیبا مختص حرفه تان که بتوانید روی آن سرمایه گذاری کنید بسازیم.

انواع کارت ویزیت

کارت ویزیت در انواع سلفون براق، سلفون مات، بافت دار، لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته، مخملی، طلاکوب، مربع، لبیلی، دیجیتالی، پی وی سی و آهنربایی چاپ می شود. در بین انواع مختلف کارت ویزیت، نوع سلفون مات و براق از نظر هزینه مقرون به صرفه تر هستند. در سلفون براق چاپ روی کاغذ گلاسه 300 گرم انجام می شود و بعد روی آن با روکشی از جنس سلفون براق پوشیده خواهد شد. سلفون براق از این جهت کاربرد دارد که باعث می شود کارت ویزیت، مقاومت بیشتری داشته باشد و دست با رنگ های چاپی روی آن ارتباط مستقیم نداشته باشد.

در نوع سلفون مات همانند براق، چاپ را روی کاغذ گلاسه 300 گرم انجام می دهند و روی آن را با روکشی از سلفون مات می پوشانند. دلیل این کار این است که دست با رنگ چاپی روی کارت ویزیت تماس مستقیم نداشته باشد و استحکامش افزایش پیدا کند. کارت ویزیت با سلفون مات قابلیت چاپ یووی نیز دارد که به صورت جداگانه ارسال آن انجام می شود.

اهمیت کارت ویزیت ارزان

با اسفاده از کارت ویزیت مشتری، می تواند قبل از اینکه با شما تماس برقرار کند از فعالیت تان آگاه شود. در واقع کارت ویزیت راهی برای معرفی شغل و یا حتی مشخصات فردی خودتان است به همین دلیل هنگام سفارش چاپ کارت ویزیت ارزان باید ضخامت، جنس و طراحی آن را مدنظر قرار دهید. از نگاه برخی، کارت ویزیت می تواند نشان دهنده کلاس کاری و شخصیت فرد باشد. برای ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت با ما در تماس باشید.

سفارش چاپ کارت ویزیت ارزان

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.