شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی 

 خودکار تبلیغاتی که بر روی آن نام و برند تجاری و یا شخصی شما یا شرکتتان یا نام محصول قرار گرفته تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطبین خواهد داشت و تا زمانیکه آنها از این خودکارها استفاده می کنند در ذهن نام و برند شرکت را بخاطر دارند. خودکار تبلیغاتی می توانند به عنوان یکی از کم هزینه ترین نمونه هدایای تبلیغاتی به شمار آیند و استفاده روزمره از خودکار آنرا به ابزاری قدرتمند جهت انجام تبلیغات، عملیات پیشبرد فروش و بازاریابی، انتخابات، توزیع در نمایشگاه ها، سمینارها ، همایشها و حتی معرفی و ورود کالا به بازار تبدیل می نماید. همچنین تنوع در نوع ،رنگ جنس و قیمت، امکان انتخاب وسیعی را ایجاد می نمایند از این خانواده میتوان خودکار فلزی، خودکار پلاستیکی، خودکار و روان نویس،خودکار پایه دار و  خودنویس و حتی اتود تبلیغاتی را نام برد.

خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت

خودکار ارزان

خیلی افراد به دلیل بودجه کم به دنبال خرید خودکار ارزان قیمت برای تبلغات خود هستند. خودکار تبلیغاتی  بخاطر کاربرد زیاد آن و درعین حال ارزان بودن  همیشه جز انتخاب شما عزیزان به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. خودکار های ارزان در مدل ها و مدل های متنوعی به بازار عرضه میشنود  که ما توانسته ایم با ارائه خودکار تبلیغاتی ارزان به شما عزیزان رضایت خاطر شمارا فراهم اوریم. متاسفانه خیلی از شرکت ها خودکار های ارزان و بی کیفیتی را به عنوان خودکارهای باکیفیت در بازار می فروشند ولی ما علاوه بر خودکار تبلیغاتی با ضمانت کیفیت جوهر های خودکار و مغزی جداگانه را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.خودکارهای تبلیغاتی چاپگران در مدل های مختلف و متنوع ارائه میشود که در این بخش به شما معرفی خواهد شد.
خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت

معمولا افرادی که به دنبال خرید خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت هستند باید خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را انتخاب نمایند. که معمولا از قیمت های 350 تومان به بالا عرضه می شود. علاوه بر خودکار پلاستیکی ارزان قیمت، خودکار فلزی ارزان نیز در مجموعه چاپگران با کیفیت بالا به فروش میرسد. علاوه بر خودکار ما اتود تبلیغاتی را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد. یک محصول جدید و پرکاربرد برای هر قشری.

چاپ روی خودکار

قیمت چاپ روی خودکار 

تمام خودکار های تبلیغاتی اعم از جنس لاکی و فلزی همگی قابلیت چاپ برند شما را دارند. قیمت چاپ روی خودکار بسته به جنس خودکار و مدل خودکار، نمونه خودکار تبلیغاتی و همچنین تعداد خودکار متغیر هست. معمولا چاپ خودکار پلاستیکی بصورت چاپ تامپو و چاپ روی خودکار فلزی چاپ لیزر می باشد. مجموعه چاپگران با داشتن امکانات لازم و دستگاه های چاپ توانسته با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت چاپ خودکار تبلیغاتی دلخواه شما را انجام دهد.

سفارش خودکار تبلیغاتی

برای دیدن نمونه خودکار تبلیغاتی و سفارش خودکار تبلیغاتی می توانید کاتالوگ هدایای تبلیغاتی را دانلود کرده و پس از انتخاب خودکار مورد نظر سفارش خودکار را از طریق سایت و یا تلگرام ثبت نمایید. برای اطلاعات بیشتر و انتخاب خودکار ارزان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

031-45249968-----------03145273554----------09135448897-----------09137896824

    هدایای تبلیغاتی           تقویم و سررسید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.