شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

در دنیای پیشرفته امروز که تبلیغات نقش اساسی در معرفی کسب و کار،برندها،سازمان و یا اشخاص ایفا می کند،استفاده از تمامی روش های تبلیغات ضروری است.یکی از رایج ترین و پرکاربردترین روش تبلیغات ،چاپ روی خودکار تبلیغاتی است. خودکار پلاستیکی تبلیغاتی به دلیل ارزان بودن و تنوع بالا، علیرغم تکراری بودن، گزینه مهمی برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی برای مشتریان باشد و جایگاه بسیار مهمی در برنامه ریزی تبلیغات به خود اختصاص داده است.

چاپ خودکار تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی پلاستیکی عمدتا بصورت چاپ تامپو و یا در بعضی مواقع باتوجه به بدنه خودکار پلاستیکی چاپ لیزر نیز انجام میگیرد. در چاپ تامپو متن مورد نظر شما ابتدا برروی یک شابلون ساخته شده، شابلون مورد نظر در محل مشخص شده دستگاه تامپو قرارمیگیرد. در کنار شابلون یک مخزن رنگ قرار گرفته که رنگ روی شابلون و روی گودی های متن مورد نظر کشیده شده و و پد مورد نظر بصورت اتوماتیک روی شابلون فرود آمده و متن را بروی خود منتقل کرده و بر محل مورد نظر برروی خودکار چاپ میکند. رنگ چاپ خودکار پلاستیکی اکثرا رنگ مشکی، سفید و سورمه ای می باشد ولی شما می توانید هر رنگی مورد نظرتان می باشد را به هنگام چاپ به کارشناسان فروش ما اعلام نمایید. معمولا چاپ خودکار تبلیغاتی بصورت تکرنگ انجام میگیرد بااین حال چاپخانه چاپگران این امکان را برای شما فراهم کرده که متن یا لوگو خود را بصورت رنگی برروی خودکار چاپ نمایید که این امر بر قیمت چاپ خودکار تاثیر میگذارد.

قیمت خودکار پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی براساس بدنه خودکار و مغزی خودکار و نوع مختلف برندها  قیمت گذاری می شود. ناگفته نماند قیمت خودکار تبلیغاتی پلاستیکی به نسبت تعداد سفارش نیز متغیر می باشد. مجموعه چاپگران یکی از وارد کنندگان خودکار تبلیغاتی با مارک های مختلف در کشور می باشد. برای دیدن قیمت خودکار تبلیغاتی از منوی بالا لیست قیمت را دانلود نمایید.

خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت

سفارش خودکار تبلیغاتی

انتخاب درست یک هدیه تبلیغاتی به معرفی و ماندگاری نام شما در ذهن مخاطب کمک شایانی دارد. بنابراین نباید با انتخاب یک خودکار بی کیفیت و نامناسب تبلیغات منفی علیه خود انجام دهیم. ما توانسته ایم با فراهم کردن خودکارتبلیغاتی ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت انتخاب را برای شما آسانتر کنیم.

برای سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی مناسب به شما چند راهکار پیشنهاد میدهیم:

خودکارهای نامناسب و غیر استاندار معمولا مچ دست را به درد می آورد.بهتر است برای انتخاب خودکار تبلیغاتی از خودکارهای بدنه گرد استفاده نمایید. 

خودکاری انتخاب نمایید که اندازه آن مناسب باشد و در طول نوشتن باعث خستگی و درد انگشتان نشود.

شاید مشاهده کرده باشید اکثر افراد در هنگام نوشتن با فشار دادن خودکار بر روی کاغذ سعی بر پررنگ نوشتن دارند در صورتیکه با انتخاب خودکار که جوهر مناسب دارد نیازی به اینکار نیست.

 هیچ چیز بدتر از ننوشتن یک خودکار در زمان نیاز ضرروری به آن، باعث دلخوری نمی شود!!

ما به شما  در کنار خرید خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ،خودکار های تبلیغاتی فلزی، روان نویس تبلیغاتی نیز پیشنهاد می دهیم.

برای دیدن نمونه خودکار های تبلیغاتی از دکمه زیر کاتالوگ هدایای تبلیغاتی را دانلود نمایید.

 برای سفارش خودکار تبلیغاتی ، بعد از دانلود لیست قیمت در انتهای صفحه کد محصول را انتخاب کرده و به همراه متن مورد نظر خود برای ما ارسال کنید. چاپگران برای رضایت و راحتی حال مشتریان حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را از 300 عدد با چاپ و 200 عدد بدون چاپ در نظر گرفته است. زمان تحویل سفارشات چاپی  3 تا 5 روز کاری می باشد. جهت اطلاعات بیشتر و آگاهی از موجودی محصول مورد نظر با ما تماس بگیرید.

خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت

خودکار پلاستیکی یا خودکار تبلیغاتی لاکی نسبت به خودکار های فلزی ارزانتر می باشد. قیمت فروش خودکار تبلیغاتی معمولا از 350 تومن به بالا می باشد. نمونه های جدیدی از جمله خودکار تاچ، خودکار چراغ دار و... نیز به بازار عرضه شده که میتوانید در کاتالوگ ما نمونه خودکار تبلیغاتی را مشاهده نمایید. حداقل تیراژ برای خودکارهای لاکی با چاپ 300 عدد و خودکارهای فلزی با چاپ 100 عدد می باشد. نوع چاپ خودکارهای پلاستیکی تبلیغاتی، با پایینترین قیمت در بازار چاپ تامپو است. انواع چاپ خودکاهاری پلاستیکی در تبلیغ گستران پایتخت انجام می شود .

               دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی  

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.