شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

آژانس فروش هدایای تبلیغاتی

آژانس فروش هدایای تبلیغاتی

تهیه محصول از آژانس فروش هدایای تبلیغاتی چند ویژگی خوب را به ارمغان می آورد. اولین ویژگی تنوع محصولات و سپس کیفیت هدایای تبلیغاتی است و در نهایت قیمت مناسب و ایده آل خرید می باشد.

آژانس هدایای تبلیغاتی

محصولات ارائه شده توسط آژانس فروش هدایای تبلیغاتی

بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی هدایای مختلفی جهت عرضه به بازار ارائه می دهند. برخی از این مراکز از جمله آژانس چاپگران محصولات کامل تری را برای رضایت مندی مشتریان عرضه می کنند. در آژانس فروش هدایای تبلیغاتی می توانید کیفیت محصولات را به خوبی مشاهده کنید. کافی است برای تهیه محصولات و هدایای مورد نظر به آژانس فروش هدایای تبلیغاتی مراجعه کنید.

به صورت کلی محصولات آژانس فروش هدایای تبلیغاتی شامل موارد و هدایای ذیل می‌باشد.

پاوربانک تبلیغاتی: یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی پاوربانک می باشد. در سال ۹۷ بسیاری از شرکت و برندهای معتبر اقدام به تهیه و توزیع پاوربانک جهت هدیه کرده اند.

 سررسید تبلیغاتی: یکی از وسیع ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی سررسید ها می باشند. سررسید ها به چند دسته تقسیم می شوند. سررسید های عمومی و سررسید های اختصاصی که با هدف های خاص و برند اختصاصی به صورت تبلیغات گسترده ارائه می‌شوند.

تقویم رومیزی: از وسایل پرطرفدار دیگر که جزء هدایای تبلیغاتی نیز می‌باشند تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی را می توان در طرح ها و اشکال مختلف تهیه کرد. متریال این تقویم‌ها نیز گوناگون است. از چوب کاغذ و حتی فلز جهت ساخت تقویم های رومیزی استفاده می شود.

آژانس فروش هدایای تبلیغاتی و ارائه محصولات خاص

برخی از شرکت ها، فروشگاه و برند ها تمایل دارند که هدایای تبلیغاتی خود را به صورت ویژه و خاص ارائه دهند. این محصولات خاص را می توانید در آژانس فروش هدایای تبلیغاتی چاپگران در مدلهای مختلف تهیه کنید. آژانس چاپگران محصولات زیر را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌دهد.

 چتر تبلیغاتی: اگر قصد شرکت در نمایشگاه‌های بزرگ را دارید با تبلیغ محصولات خود یا شرکت مد نظر بر روی چتر می توانید تأثیرات فراوانی بر روی مشتری جهت ارائه محصولات بگذارید.

 ساعت رومیزی: شاید فکر هزینه تبلیغات باشید که از حد مشخص شده آن بالاتر نیاید. گاهی می‌توان با اندکی هزینه بیشتر تأثیرات بیشتری را ایجاد کرد. ساعت رومیزی یکی از هدایایی می‌باشد که کاربردی بوده و طرفداران فراوانی دارد.

اسپیکر بلوتوث و ساعت دیجیتالی: توجه بیشتر خانم ها و جوان ها به پک های تبلیغاتی معطوف شده است. می توانید با تیزهوشی پک مناسبی را جهت چشمگیر کردن تبلیغات ارائه دهید.

آژانس فروش هدایای تبلیغاتی

مزایای خرید از آژانس فروش هدایای تبلیغاتی

 برخی از شرکتهای تبلیغاتی هستند که پک کاملی از هدایای تبلیغاتی عرضه نمی کنند اما خرید از آژانس فروش هدایای تبلیغاتی چاپگران این امکان را به شما می دهد که از تمامی محصولات موجود در بازار تبلیغات اطلاعاتی کسب کنید و هر کدام که متناسب با شرکت یا فروشگاه تان است را تهیه نمایید. آژانس چاپگران یکی از آژانسهای معتبر در زمینه های تبلیغاتی می باشد که با تنوع محصولات فراوان توانسته میزان بالایی از رضایتمندی را برای مشتریان فراهم کند.

به غیر از تنوع در محصولات کیفیت هدایای تبلغاتی نیز از موارد بسیار مهم در زمان خرید است که می توانید با مراجعه به آژانس فروش هدایای تبلیغاتی از این ویژگی نیز بهره مند شوید. قیمت محصولات نیز جزء موارد قابل بررسی در هنگام خرید هدایا می باشد که این ویژگی را نیز در آژانس فروش هدایای تبلیغاتی چاپگران می توانید مشاهده کنید. قیمت محصولات در آن آژانس ها به طور چشم گیری کاهش می یابد.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.