شماره های تماس

واتساپ و تلگرام : 09358134357         8897 544 0913 
           773 75 452 -031         554 73 452 -031 

گیفت تبلیغاتی

گیفت تبلیغاتی

شناخت  و انتخاب بهترین گیفت تبلیغاتی

گیفت های تبلیغاتی به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون به صرفه از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته اند و همیشه مورد توجه مدیران بازاریابی بوده اند. از کسب و کارهای کوچک و تازه تاسیس گرفته تا شرکت های بزرگ، برای تبلیغات و بازاریابی برند خود و ثبت آن در ذهن مشتریان و همکاران تجاری از هدایای تبلیغاتی و گیفت تبلیغاتی  استفاده می کنند. در این زمینه آمارهای بسیار جالبی وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود:


در آمریکا ۸ نفر از ۱۰ مصرف کننده دارای یک تا ۱۰ هدیه تبلیغاتی هستند.
۶ نفر از ۱۰ نفر از این مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی خود را تا دو سال نگهداری می کنند.

۳۱٪ از مصرف کنندگان U.S. یک کیسه تبلیغاتی دارند.
۸۵ درصد از افراد پس از دریافت یک آگهی تبلیغاتی، با تبلیغ کننده تجارت می کنند.

۶۳٪ از مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی خود را هنگامی که مورد نیاز نیستند، به فروش می رسانند.

۸۹ درصد از مصرف کنندگان می توانند حتی دو سال پس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی تبلیغ را به یاد بیاورند.

تاثیر و کاربرد گیفت تبلیغاتی

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر مشتریکسب و کارهای بزرگ و کوچک از اهمیت هدایای تبلیغاتی و ارائه گیفت تبلیغاتی برای رسیدن به تعداد بالایی از مشتریان در یک بازار رقابتی، آگاهی دارند. هدیه تبلیغاتی با کیفیت و خلاقانه، توجه گیرندگان را نسبت به محصولات و کسب و کار شما جلب می کنند. این هدایا با لوگو، نام تجاری و اطلاعات تماس که بر روی آن ها چاپ شده است توجه مخاطبان را نسبت به شرکت شما جلب می کنند. یکی از اهداف تمرکز بر روی گیفت های تبلیغاتی این است که باعث ایجاد علاقه مشتریان نسبت به کسب و کار می شود. برای دستیابی به نتایج بهتر، معمولا بازاریابان از هدایای تبلیغاتی مارک دار و با کیفیت بالا استفاده می کنند تا دریافت کنندگان برای مدت طولانی تری از آن ها استفاده کنند. استفاده از محصول تبلیغاتی با کیفیت باعث ماندگاری بیشتر هدیه می شود در نتیجه تکرار نام تجاری برای دریافت کننده بیشتر صورت می گیرد و این موضوع به مشتریان کمک می کند تا ارتباط بهتری با نام تجاری یک شرکت برقرار کنند. این به این معنا است که یک بار توزیع هدایای تبلیغاتی به اندازه کافی تاثیرگذار است تا مشتریان را با برند شما برای چندین ماه درگیر کنند.

انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب

هدیه تبلیغاتی مفید و اثربخشآیا از خودتان پرسیده اید کدام هدیه تبلیغاتی بیشترین تاثیر گذاری را دارد و بر روی مخاطب اثر می گذارند؟ یا کدام یک از گیفت های تبلیغاتی برای برند شما مناسب هستند و پیام تبلیغاتی را به بهترین شکل ممکن به مخاطب منتقل می کنند؟
همان طور که می دانیم انواع مختلفی از هدایا وجود دارند که دنیای هدایای تبلیغاتی را تحت تاثیر قرار داده اند. این هدایای باعث شده اند راه جدید و تازه ای در برابر تبلیغات سنتی که در حال حاضر هم مورد استفاده قرار می گیرند، به وجود آید. استفاده از این هدایای تبلیغاتی قدیمی مشکلی ندارد، مثلا، استفاده از محصولات و بسته بندی های پلاستیکی مشکلی ندارد، اما وقتی که صحبت از متمایز کردن یک برند در میان رقبا به میان می آید باید از ناحیه امن خود خارج شویم و در مسیرهای جدید قدم برداریم و از محصولات جدید و مدرن کمک بگیریم، محصولاتی که ذهن مصرف کنندگان را درگیر کند و در دنیای امروز قدرت رقابت برای برندمان ایجاد نماید

هدایای تبلیغاتی دسته ای از اشیا یا محصولات تزیینی و طراحی شده ای هستند که می توانیم با هدف معرفی و پیشبرد فروش محصولات، خدمات و برنامه های خود به مشتریان و همکاران تجاری و حتی کارکنان خود عرضه کنیم. استفاده ی موثر از این کالاها باعث می شود میزان آگاهی و شناسایی نام و نشان تجاری در بین مخاطبان تقویت شود، سطح وفاداری مشتریان و فروش شرکت تا چندین برابر افزایش یابد، به علاوه باعث تقویت انگیزش و تعهد کارکنان نیز می شود.

مجموعه چاپگران می تواند شما را در امر انتخاب و خرید گیفت تبلیغاتی مناسب و هدیه تبلیغاتی دلخواهتان با صرف هزینه کم یاری دهد. شما عزیزان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و هدیه تبلیغاتی مناسب خود را براحتی انتخاب نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.