چاپ ساعت تبلیغاتی,چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

چاپ ارزانترین و بهترین ساعت دیواری تبلیغاتی خود را از وارد کننده ساعت دیواری بدون واسطه خرید کنید و چاپ موردنظر خود را بر روی مدل ساعت انتخابی به کارشناسان چاپ ما بسپارید.چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از زیباترین و ماندگارترین هدیه های تبلیغاتی است که اثری طولانی و ماندگار از تبلیغ کار و حرفه یا خدمات شما در ذهن و خاطر مشتریتان خواهد گذاشت .

ساعت های دیواری تبلیغاتی مجموعه تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) با دو موتور چین و تایوان در بازار عرضه می شود که از ضمانت کیفیت بالایی برخوردار است .عقربه های ساعت های تبلیغاتی به صورت پیش فرض به صورت تیکی تاکی است که بنا به سلیقه و انتخاب مشتری و مدل انتخابی ساعت می توان مدل عقربه های روان گرد یا عقربه های رنگی نیز سفارش دهید.چاپ ساعت تبلیغاتی به صورت چاپ افست یا چاپ سیلک انجام می شود که بستگی به مدل ساعت دیواری انتخابی مشتری دارد  اصولا چاپ ساعت های چوبی بصورت چاپ سیلک و بقیه  با چاپ رنگی یا افست چاپ می شوند.

قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

ارزانترین قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی در مرکز چاپ چاپگران به شما عرضه می شود.

با توجه به اینکه اکثر تولید کننده های ساعت دیواری تبلیغاتی از حداقل تعداد ۲۰۰ عدد به بالا سفارش می پذیرند،مجموعه ما برای رفاه مشتریان دایمی خود در نظر دارد مدل های زیبا و جدیدی را در بازار وارد کند که مشتریان ما بتوانند تعداد زیر ۵۰ عدد را نیز سفارش دهند .برای دانلود لیست قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

saat divari tablighati چاپ ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی

چاپ روی انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی چوبی ،شیشه ای ،لاکی و… با بالاترین کیفیت چاپ در مجموعه تبلیغ گستران پایتخت .ساعت رومیزی تبلیغاتی به دلیل اشغال فضای کم و استفاده زیاد بر روی میز کاربران و مدیران در موسسات و بانک ها و ادارات و…  یکی از پرکاربردترین هدیه های تبلیغاتی می باشد .

قیمت چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی

قیمت ها را  مقایسه کنید سپس  بهترین گزینه را انتخاب کنید . مجموعه  ما با ۱۲ سال سابقه مفید  در زمینه واردات هدایای تبلیغاتی و صنعت چاپ ارزانترین قیمت ها را برای محصولات خود و چاپ در نظر گرفته است تا همه مشتریان ما با خاطری آسوده از شرکت ما خرید کنند.

برای دیدن لیست قیمت ساعت رومیزی تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

چاپ روی انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی

چاپ ساعت مچی تبلیغاتی

ساعت مچی تبلیغاتی یکی از خاص ترین محصولات تبلیغاتی عرضه شده در بازار است که اکثر مدیران خوش سلیقه و خوش ذوق از این نوع تبلیغ یا هدیه برای پرسنل یا کارمندان یا مشتریان خود استفاده می کنند.

چاپ ساعت مچی تبلیغاتی در کمترین زمان ممکن در مجموعه ما انجام میگیرد.

قیمت ساعت مچی تبلیغاتی

قیمت های ساعت مچی تبلیغاتی بسیار مناسب و ارزان می باشد .

شما مشتریان عزیزمیتوانید برای دانلود قیمت های ساعت های مچی تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

 

چاپ ساعت مچی تبلیغاتی

چاپ ساعت تبلیغاتی

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید .

روزها و ساعات تماس به شرح زیر است :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۶ عصر         پنج شنبه ها از ساعت ۹ صبح الی ۲ بعداز ظهر

شماره های تماس : ۰۳۱۴۵۲۷۳۵۵۴—-۰۳۱۴۵۲۴۹۹۶۸—–۰۹۱۳۵۷۸۹۶۸۲۴

مطالب مرتبط

ديدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)