پاکت دکمه دار تبلیغاتی|پوشه دکمه دار تبلیغاتی طلقی

پاکت دکمه دار تبلیغاتی|پوشه دکمه دار تبلیغاتی طلقی,خرید پوشه طلقی دکمه دار,پاکت دکمه دار تبلیغاتی ارزان,قیمت پوشه دکمه دار با چاپ

جنس پاکت دکمه دار :

معمولا پوشه ها و پاکت های دکمه دار از جنس طلق پی وی سی می باشد که قابل شستشو است و پاره نمیشود. پاکت تبلیغاتی دکمه دار با جنس پارچه سوزنی نیز وارد بازار شده است.

ابعاد پاکت دکمه دار طلقی:

پوشه های دکمه دار طلقی در سایزهای A5-A4-A3-B5 و ملخی در رنگ بندی های مختلف می باشد.و معمولا دکمه آن فلزی یا پلاستیکی است.

چاپ پاکت دکمه دار طلقی:

نوع چاپ پوشه تبلیغاتی طلقی ،چاپ سیلک و چاپ طلاکوب می باشد.

کاربرد پاکت دکمه دار طلقی:

در اداره ها،مدارس،بنگاه ،شرکت ها ،بیمارستان ها،منازل و … استفاده میشود.

 

جهت دیدن دیگر نمونه ها وارد کانال تلگرام شوید

لیست قیمت هدایای تبلیغاتی:

لیست قیمت هدایای تبلیغاتی:

جهت سفارش  با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

لیست قیمت چاپ سررسید و سالنامه اختصاصی

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان|پاکت دکمه دار تبلیغاتی|پوشه دکمه دار تبلیغاتی طلقی

پوشه تبلیغاتی,پاکت تبلیغاتی,خرید پوشه طلقی A5,خرید پوشه تبلیغاتی ملخی,خرید پوشه تبلیغاتی A4,قیمت پوشه تبلیغاتی پاپکو,پوشه دکمه دار پلاستیکی,پوشه دکمه دار ارزان,قیمت پوشه دکمه دار با چاپ,پوشه دکمه دار با چاپ,قیمت چاپ روی پوشه دکمه دار,پوشه اداری,هدایای تبلیغاتی ارزان,فولدر تبلیغاتی,چاپ فولدر تبلیغاتی ارزان,قیمت پاکت دکمه دار A5,قیمت پاکت دکمه دار A4

مطالب مرتبط

  1. ” بسمه تعالی ”
    باسلام

    احتراماً ; به استحضار می رساند که آسایشگاه خیریه معلولین بچه های آسمان بیش از دو دهه است که افتخار این را دارد که به صورت شبانه روزی از ۴۰۰ معلول بی سرپرست که اکثراً نیز دارای معلولیت های چند گانه ذهنی و جسمی می باشند در سه مرکز دختران و پسران زیر ۱۴ سال – پسران بالای ۱۴ سال – بیماران اعصاب و روان و سالمند ، توانبخشی و نگهداری می نمایند . عمده هزینه های این فرشته های خاک نشین توسط کمک های مردمی تأمین می شود . لذا از شما خواهشمندیم ما را در تامین بخشی از ملزوات اداری (پاکت دکمه دار ) یاری فرمائید .پیشاپیش از مساعدت های شما سرور گرامی کمال تشکر به عمل می آید .

    باتشکر و تجدید احترام

ديدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)